Cutie de depozitare textila CUBIT 31x31 cm, albastra
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură
Culoare
- Albastru
Dimensiuni
- Lățime: 31 cm
- Adâncime: 31 cm
- Înălțime: 15 cm
Detalii
- Cu mâner practic
- Pliabil
Parametri suplimentari
| Categorie: | Organizare si cutii de bijuterii |
|---|---|
| EAN: | 3560237597454 |
| Material: | Tesatura |
| Greutate: | 0,5 kg |
| Latime: | 31 cm |
| Inaltime: | 15 cm |
| Adancime: | 31 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Organizatoare |
| Forma mobilierului: | Cu margini |
| Locatie: | In sertar |
| Tip inchidere: | Fara capac |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)