2x draperie albastru inchis OXFORD 140x250 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibra
Culoare
- Albastru închis
Dimensiune +/- 3%
- Lățime: 140 cm
- Înălțime: 250 cm
- Diametrul interior al inelului metalic: 4 cm
Detalii
- Perdea parțial opacă
- Temperatura de spălare recomandată: 30 °C
- Nu înălbi
- Nu curăța chimic
- Nu usca în uscător
- Calcare până la 110 °C
Parametri suplimentari
| Categorie: | Pachet de familie Perdele |
|---|---|
| Culoare: | Albastru |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Latime: | 101 - 200 cm |
| Lungime: | 201 - 300 cm |
| Model: | Monocrom |
| Diametrul inelului metalic: | 4 cm |
| Dimensiune: | 140 x 250 cm |
| La metru: | In numerar |
| Locatie: | Pentru interior |
| Sistem de agatare: | Cercuri |
| Transmiterea luminii: | Partial opacizant |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)