Draperii opace VELVET negru 140x250 cm (2 buc), inele metalice
Produse asociate
Cod de reducere -10% "MINUS10"
42 Lei
–28 %
Cearsaf din bumbac mentolat 140x240 cm
In stoc
(>10 buc)
30 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Protectie saltea impermeabila matlasata din jersey BEDLOCK 140 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
59 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
1 245 Lei
–34 %
Comoda pentru copii VALLE gri
In stoc
(5 buc)
821 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna podea din catifea MEREL 60x60 cm violet
In stoc
(5 buc)
115 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
130 Lei
–14 %
Covor ESQUINA 140x200 cm, maro
In stoc
(>10 buc)
111 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perdea alba VINTORA cu model de frunze 140x250 cm
In stoc
(>10 buc)
48 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Polita de perete SHELVIX 55 cm - mai multe culori
In stoc
(>10 buc)
31 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
179 Lei
–7 %
Lampa suspendata din hartie ETNIK
In stoc
(6 buc)
165 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
25 Lei
–8 %
Ghiveci rotund din ceramica BEIRE, alb-negru
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
12 Lei
–8 %
Repelent cu ultrasunete pentru tantari pentru priza GRUNDIG
In stoc
(>10 buc)
11 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
14 Lei
–7 %
Difuzor aroma cu betisoare TERRAPUR LEMON 90 ml
In stoc
(>10 buc)
13 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
42 Lei
–21 %
Fototapeta pentru usa BIRCH GROVE 86x200 cm
In stoc
(>10 buc)
33 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Casuta decorativa din lemn HEARTLY 21 cm
In stoc
(>10 buc)
9 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Inele metalice
Culoare
- Negru
Dimensiune
- Latime: 140 cm
- Inaltime: 250 cm
- Diametru inel: 4 cm
Detalii
- Țesătură de catifea
- Fixați de tijă cu ajutorul inelelor metalice
- Temperatura de spalare recomandata: 30 °C
- A nu se folosi înălbitor
- Nu uscați chimic
- Nu uscați in mașina de uscat
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Pachet de familie Perdele |
|---|---|
| Culoare: | Neagra |
| Material: | Poliester |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Latime: | 101 - 200 cm |
| Lungime: | 201 - 300 cm |
| Model: | Monocrom |
| Dimensiune: | 140 x 250 cm |
| La metru: | In numerar |
| Locatie: | Pentru interior |
| Sistem de agatare: | Inele metalice |
| Transmiterea luminii: | Opacizant |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)