2x prosop din bambus BAMBOO mov
Descriere detaliată a produsului
Material
- 70% fibră de bambus | 30% bumbac
- Densitate: 500 g/m2
Culoare
- Mov
Dimensiune
- 50 x 90 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Nu spălați cu articole care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru o moliciune, finețe și absorbție de lungă durată, nu se recomandă folosirea balsamului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Pachet de familie Prosoape mici |
|---|---|
| Culoare: | Violet |
| Material: | 70% bambus | 30% bumbac |
| Gramaj: | 500 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Model: | Cu motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 50 x 90 cm |
| Gramaj ridicat: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)