2x Patura de microplus gri pentru Craciun CHRISTMAS HEART 150x200 cm
Produse asociate
Cod de reducere -15% "MAI15"
Patura din microplus SOFT, albastru regal
In stoc
(>10 buc)
de la 41 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Patura microplus de Craciun SNOWY FOREST gri
In stoc
(>10 buc)
de la 86 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
de la 86 Lei –10 %
Patura din microplus VIOLET BUTTERFLY albastru inchis
In stoc
(>10 buc)
de la 77 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Patura microplus de Craciun CHRISTMAS HEART gri
In stoc
(>10 buc)
de la 86 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Patura miel din microplus VIOLET BUTTERFLY albastru inchis
In stoc
(>10 buc)
de la 140 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
75 Lei
–9 %
Patura fosforescenta microflanel SPACE 150x200 cm albastru
In stoc
(>10 buc)
68 Lei
Reduceri
de la 75 Lei până la –17 %
Patura Cocolino AMORYS, roz
In stoc
(>10 buc)
de la 62 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
88 Lei
–9 %
Patura microplus PAPAVA, crem
In stoc
(>10 buc)
80 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Patura PLAID microplus, crem
In stoc
(>10 buc)
de la 71 Lei
Reduceri
105 Lei
–29 %
REN de plus cu paturica cocolino in interior, maro
In stoc
(>10 buc)
74 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Patura Cocolino microplus HERBAR, bej
In stoc
(>10 buc)
88 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
75 Lei
–8 %
Patura microplus galbena FIEN, 150x200 cm
In stoc
(>10 buc)
69 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
Călduroase
107 Lei
–17 %
Patura din microplus Culoare roz deschis, VIOLET 200x230 cm
In stoc
(>10 buc)
88 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Crăciun pătură microplush WHITE TREES gri închis
In stoc
(>10 buc)
de la 86 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
de la 75 Lei până la –9 %
Patura din microplus FLUTURE AURIU SI ALB, verde inchis
In stoc
(>10 buc)
de la 68 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Patura din microplus Christmas PAINTY luminoasa, visinie
In stoc
(>10 buc)
73 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfleece
Culoare
- Gri
- Roșu
Dimensiuni
- 150 x 200 cm
Specificații
- Temperatura recomandată la spălare: 30 °C
- Nu înălbiți
Pachetul acestui set include
- 2 buc pătură de microfleece INIMA DE CRĂCIUN 150 x 200 cm
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi din microfibra |
|---|---|
| Culoare: | Gri, Rosie |
| Material: | Cocolino microplus |
| Gramaj: | 200 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Latime: | 150 cm |
| Tip: | paturi si pleduri |
| Lungime: | 200 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Motiv: | De Craciun |
| Dimensiune: | 150 x 200 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)