Patura din microplus SOFT, maron
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Pătură din microplus
Înveliți-vă în moale pătură din microplus SOFT, care vă va oferi confort perfect și căldură plăcută. Este fabricată dintr-un material delicat și moale la atingere, care este ușor, dar și excelent la încălzire. Datorită calității sale, își păstrează pe termen lung finețea și aspectul frumos.
Pătura este ideală pentru serile reci pe canapea, relaxare la televizor sau ca o cuvertură ușoară pentru pat. Materialul este ușor de întreținut, se usucă rapid și este rezistent la scămoșare, astfel încât își păstrează finețea chiar și după spălări repetate.
Material
- 100% microfibră
Dimensiuni
- 160 x 200 cm
- 200 x 220 cm
Culoare
- Maro
Caracteristici
- Material călduros și moale
- Pătura din lână, microplus, microflanel sau bambus, nu necesită călcare
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului)
Conținutul pachetului
- 1 buc pătură 160 x 200 cm
- 1 buc pătură 200 x 220 cm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi din microfibra |
|---|---|
| EAN: | Alegeţi varianta |
| Culoare: | Maro |
| Material: | Microfibra |
| Gramaj: | 150 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Latime: | 200 cm, 160 cm |
| Tip: | paturi si pleduri |
| Lungime: | 200 cm, 220 cm |
| Model: | Fara motiv |
| Motiv: | Culoare solida |
| Dimensiune: | 160 x 200 cm, 200 x 220 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)