Patura microplus PAPAVA, crem
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibra - poliester
Culoare
- Crem
- Portocaliu
- Maro
Dimensiuni
- 200 x 220 cm
Specificații
- Țesătură fină, moale și călduroasă
- Material care nu necesită călcare
- Nu albiți
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului)
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi din microfibra |
|---|---|
| EAN: | 2632202027417 |
| Culoare: | Crem |
| Material: | Microfibră - poliester |
| Gramaj: | 200 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 - 40 °C |
| Latime: | 200 cm |
| Tip: | paturi si pleduri |
| Lungime: | 220 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Dimensiune: | 200 x 220 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)