Patura plianta pentru plaja DUNGI albastra-alba
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi si cuverturi de pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605040708 |
| Culoare: | Alb, Albastru |
| Material: | Tesatura, 52% poliester | 48% bumbac |
| Material umplutura: | Spuma poliuretanica |
| Latime: | 49 cm |
| Inaltime: | 2 cm |
| Lungime: | 137 cm |
| Destinatie: | Pentru plaja |
| Dimensiune: | 137 x 49 x 2 cm |
| Pliabil: | Pliabil |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)