Aparatori patut din in gri STONE GRAY
Produse asociate
de la 942 Lei până la –9 %
Pat Montessori pentru copii PINELO 90 x 200 cm, pin
In stoc
(>10 buc)
de la 861 Lei
Reduceri
157 Lei
–28 %
Cearsaf muselin pentru copii SESAME 70x140 cm bej
In stoc
(2 buc)
113 Lei
de la 1 033 Lei până la –9 %
Pat Montessori pentru copii PINELO 90 x 200 cm, alb
In stoc
(2 buc)
de la 943 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
84 Lei
–33 %
Perna matlasata Premium 70 x 90 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
56 Lei
Reduceri
21 Lei
–42 %
Prosoape LINIA 45x60 cm, set 3 buc - mai multe variante
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Reduceri
63 Lei
–58 %
Cearsaf jersey cu elastic gri deschis, 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Reduceri
84 Lei
–55 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm gri deschis
In stoc
(>10 buc)
37 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
84 Lei
–30 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 90 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
84 Lei
–47 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
44 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
96 Lei
–1 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm cu perna BASIC 70x90 cm
In stoc
(>10 buc)
95 Lei
Preț foarte scăzut
84 Lei
–44 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm alb
In stoc
(>10 buc)
47 Lei
Reduceri
63 Lei
–65 %
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
22 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% in cu greutatea de 154 g/m2 și Oeko-Tex Standard 100 IW 00034
Culoare
- Gri
Dimensiune
- Lungime: 198 cm
- Înălțime: 23,5 cm
- Potrivit pentru pătuț cu dimensiunile: 70 x 140 cm sau 60 x 120 cm
Detalii
- Protejează copilul mic de loviturile la cap
- Puteți lega apărătoarea cu șnur din bumbac
- Foarte moale și plăcut la atingere
- Temperatura de spălare: 40 °C
- Calcare: Pe umed la temperatură înaltă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi si saltele pentru copii |
|---|---|
| EAN: | 8128950004724 |
| Culoare: | Gri |
| Material: | 100% in |
| Gramaj: | 154 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,4 kg |
| Inaltime: | 23,5 cm |
| Lungime: | 198 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)