Pat tapitat bej MAISON VELVET 160 x 200 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură catifea: Bej Bluvel 40
Dimensiuni
- Latime: 173 cm
- Adâncime: 216 cm
- Adâncimea de încastrare a grătarului: 5 cm
- Inaltimea fruntii la cap: 110 cm
- Înălțimea tăbliei la picioare: 40 cm
- Inaltime laterala : 34 cm
- Inaltime de la sol pana la baza patului: 6 cm
- Dimensiune saltea: 160 x 200 cm
Execuţie
- Cu spatiu de depozitare
- Grătar pliabil
- Se livreaza dezasamblat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi tapitate |
|---|---|
| Culoare: | Bej |
| Latime: | 173 cm |
| Tip: | Pat dublu |
| Adancime: | 216 cm |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Dimensiune: | 160 x 200 cm |
| Inaltimea tabliei la nivelul capului: | 110 cm |
| Inaltimea tabliei la picioare: | 40 cm |
| Material de tesatura: | Tesatura de Catifea |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)