Pat tapitat gri ASPEN VELVET 180 x 200 cm
Produse asociate
Cod de reducere -10% "MINUS10"
84 Lei
–42 %
Cearsaf jersey verde inchis 180 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
48 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
96 Lei
–1 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm cu perna BASIC 70x90 cm
In stoc
(>10 buc)
95 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
de la 1 281 Lei până la –20 %
Saltea cu arcuri SOMMERA 18 cm 180 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 1 013 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
Pat tapitat NIKOZIA RAVEN 160x200 cm gri
Pana la epuizarea stocurilor
2 470 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
3 001 Lei
–7 %
Pat tapițat boxspring GLORIEN VELVET 140x200 cm albastru
In stoc
(1 buc)
2 775 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material patul
Țesătură de catifea: Bluvel 14 gri
Lemn: Stejar
Dimensiunile patului
Lăţime: 198 cm
Adâncime: 216 cm
Înălțimea tabliei la picioare: 36 cm
Înălțimea tabliei la cap: 124 cm
Înălțimea marginii laterale a patului: 5 cm
Înălțimea de-a lungul lateralului patului: 10 cm
Saltea: 180 x 200 cm
Se livreaza dezasamblat.
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi tapitate |
|---|---|
| EAN: | 05901477288654 |
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 36 kg |
| Latime: | 198 cm |
| Adancime: | 216 cm |
| Decor din lemn: | Stejar |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Fara spatiu de stocare |
| Dimensiune: | 180 x 200 cm |
| Inaltimea tabliei la nivelul capului: | 124 cm |
| Inaltimea tabliei la picioare: | 36 cm |
| Material de tesatura: | Tesatura de Catifea |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)