Draperie opaca VELVET 140x270 cm albastru petrol
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% poliester (microfibră)
Culoare
- Petrol
Dimensiune +/- 3%
- Lățime: 140 cm
- Înălțime: 270 cm
- Diametrul interior al inelului metalic: 4 cm
Detalii
- Perdea opacă
- Atenuează parțial zgomotul
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C
- A nu se albi
- A nu se curăța chimic
- A nu se usca în uscător
- Calcare până la 110 °C
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perdele si draperii |
|---|---|
| EAN: | Alegeţi varianta |
| Culoare: | Albastru |
| Material: | Poliester |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 1,2 kg |
| Latime: | 101 - 200 cm |
| Lungime: | 201 - 300 cm |
| Model: | Monocrom |
| Dimensiune: | 140 x 270 cm |
| La metru: | In numerar |
| Locatie: | Pentru interior |
| Sistem de agatare: | Rejansa, Inele metalice |
| Transmiterea luminii: | Opacizant |
Cum arată perdelele în realitate?
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)