Draperie opacificanta maro VELVET 140x270 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% poliester
- Inele metalice
- Bandă de îndrăgâțire
Culoare
- Maro
Dimensiune
- Lațime: 140 cm
- Înălțime: 270 cm
- Diametrul inelului: 4 cm
Detalii
- Țesătură de catifea
- Punere pe tijă datorită inelelor metalice sau a benzii de îndrăgâțire
- Temperatura de spălare recomandată: 30 °C
- Nu albi
- Nu usca chimic
- Nu usca în uscator
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perdele si draperii |
|---|---|
| EAN: | 5902311491582 |
| Culoare: | Maro |
| Material: | Poliester |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Latime: | 101 - 200 cm |
| Lungime: | 201 - 300 cm |
| Model: | Monocrom |
| Dimensiune: | 140 x 270 cm |
| La metru: | In numerar |
| Locatie: | Pentru interior |
| Sistem de agatare: | Rejansa, Inele metalice |
| Transmiterea luminii: | Opacizant |
Cum arată perdelele în realitate?
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)