Perdea blackout LOOM VELVET 140x250 cm, bej-maroniu
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% poliester (microfibra)
Culoare
- Bej-maro
Dimensiune +/- 3%
- Lățime: 140 cm
- Înălțime: 250 cm
- Diametru interior al inelului metalic: 3,5 cm
Detalii
- Draperie parțial opacă
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C
- Nu înălbi
- Nu curăța chimic chimic
- Nu usca în uscător
- Calcare până la 110 °C
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perdele si draperii |
|---|---|
| EAN: | 5906679825126 |
| Culoare: | Maro, Bej |
| Material: | Poliester |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Latime: | 101 - 200 cm |
| Lungime: | 201 - 300 cm |
| Model: | Monocrom |
| Diametrul inelului metalic: | 3,5 cm |
| Dimensiune: | 140 x 250 cm |
| La metru: | In numerar |
| Locatie: | Pentru interior |
| Sistem de agatare: | Inele metalice |
| Transmiterea luminii: | Partial opacizant |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)