Perdea de gradina GARDIO EASY rezistent la apa 150x200 cm, bej
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% poliester
Culoare
- Bej
Dimensiuni ± 5 %
- 150 x 200 cm
- Lățime: 150 cm
- Înălțime: 200 cm
- Curea cu scai: 6 x 70 cm
Detalii
- Material impermeabil
- 80% umbrire
- Include curea cu scai
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C
- Nu albiți, nu curățați chimic
- Nu uscați în uscător
- Călcați la temperatură scăzută
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perdele si draperii |
|---|---|
| EAN: | 5902311490813 |
| Culoare: | Bej |
| Material: | Poliester |
| Gramaj: | 150 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Latime: | 150 cm |
| Lungime: | 200 cm |
| Model: | Monocrom |
| Dimensiune: | 150 x 200 cm |
| La metru: | In numerar |
| Locatie: | Pentru exterior |
| Transmiterea luminii: | Partial opacizant |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)