Perna de exterior FLORILO 45x45 cm, albastru
Produse asociate
Cod de reducere -10% "MINUS10"
241 Lei
–37 %
Scaun din plastic negru KATO
In stoc
(>10 buc)
150 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
3 + 1
de la 29 Lei până la –6 %
Perna scaun turcoaz BOEL - mai multe dimensiuni
In stoc
(>10 buc)
de la 27 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Hamac albastru pentru 2 persoane 190x150 cm
In stoc
(>10 buc)
73 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
132 Lei
–18 %
Scaun suspendat bej VELHO
In stoc
(>10 buc)
107 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
105 Lei
–9 %
Set elegant geanta de plaja + prosop HAMAM 75x150 cm, galben ocru
In stoc
(>10 buc)
95 Lei
63 Lei
–11 %
Set 2 buc perne de exterior CALINO 45x45 cm, albastru-verde
In stoc
(>10 buc)
56 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–40 %
Perna decorativa MELANIE 45x45 cm, mov
In stoc
(>10 buc)
24 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–35 %
Perna decorativa rotunda MATS 40 cm, roz
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
38 Lei
–15 %
Perna de exterior FERGUS 50x30 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna de exterior BRUNARIA 45x45 cm, colorat
In stoc
(>10 buc)
31 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–35 %
Perna decorativa RORY 45x45 cm, verde deschis
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Seturi avantajoase
63 Lei
–7 %
Set 2 buc perne de exterior CALINO 45x45 cm, gri deschis
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–10 %
Perna decorativa RORY 45x45 cm, roz
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–10 %
Perna decorativa RORY 45x45 cm, albă
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% poliester
Culoare
- Albastru
Dimensiuni
- Lățime: 45 cm
- Lungime: 45 cm
Specificații
- Rezistent la apă, murdărie și soare
- Cu strat impermeabil
- Perna este lavabilă
- Pentru utilizare în exterior și interior
- Perna este dotată cu închidere cu fermoar
- Nu înălbiți
- Nu uscați în uscător
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 8714503990493 |
| Culoare: | Albastru |
| Dimensiuni perna: | 45 x 45 cm |
| Material: | Poliester |
| Greutate: | 0,45 kg |
| Latime: | 45 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 45 cm |
| Motiv: | Flori |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Impermeabil: | Da |
| Locatie: | Pentru interior, Pentru exterior |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)