Perna de exterior TROPALA 45x45 cm, colorat.
Produse asociate
Cod de reducere -10% "MINUS10"
241 Lei
–37 %
Scaun din plastic negru KATO
In stoc
(>10 buc)
150 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
3 + 1
de la 29 Lei până la –6 %
Perna scaun turcoaz BOEL - mai multe dimensiuni
In stoc
(>10 buc)
de la 27 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Hamac albastru pentru 2 persoane 190x150 cm
In stoc
(>10 buc)
73 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
132 Lei
–18 %
Scaun suspendat bej VELHO
In stoc
(>10 buc)
107 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
105 Lei
–9 %
Set elegant geanta de plaja + prosop HAMAM 75x150 cm, galben ocru
In stoc
(>10 buc)
95 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna decorativa rotunda MATS 40 cm, taupe
In stoc
(>10 buc)
40 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
73 Lei
–6 %
Perna decorativa din catifea SANTA CLAUS, rosie
In stoc
(10 buc)
68 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna decorativa rotunda DORA 45 cm, galbena
In stoc
(>10 buc)
40 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior EMPARO 50x50 cm, maro
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior OLIVOR 45x45 cm, portocaliu
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
39 Lei
–7 %
Perna de exterior MADISON CHECK 50x50 cm, gri
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior CALINO 45x45 cm, vinoviu
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
39 Lei
–7 %
Perna de exterior MADISON ECO 50x50 cm, bej
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Seturi avantajoase
63 Lei
–7 %
Set 2 buc perne de exterior JUNGARO 45x45 cm, multicolor
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% poliester
Culoare
- Colorată
Dimensiuni
- Lățime: 45 cm
- Lungime: 45 cm
Specificații
- Rezistent la apă, murdărie și soare
- Cu strat hidrofug
- Perna este lavabilă
- Pentru utilizare atât în exterior cât și în interior
- Perna este prevăzută cu închidere cu fermuar
- Nu înălbiți
- Nu uscați în mașina de uscat
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 8714503990479 |
| Culoare: | Colorat |
| Dimensiuni perna: | 45 x 45 cm |
| Material: | Poliester |
| Greutate: | 0,45 kg |
| Latime: | 45 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 45 cm |
| Motiv: | Flori |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Impermeabil: | Da |
| Locatie: | Pentru interior, Pentru exterior |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)