Perna decorativa Culoare Albastru, Greta 35 x 40 cm
Produse asociate
Cod de reducere -10% "MINUS10"
31 Lei
–29 %
Perna matlasata 45 x 45 cm
In stoc
(>10 buc)
22 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
187 Lei
–38 %
Pitic decorativ GNOME 90 cm, rosu
In stoc
(>10 buc)
115 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Biblioteca alba in forma de arbore EXEL
In stoc
(9 buc)
375 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Biblioteca TAYLOR SONOMA 6 polite, 186x60cm
In stoc
(2 buc)
481 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
105 Lei
–10 %
Perna decorativa in forma de dovleac PUMPKIN 35 cm, roz
In stoc
(7 buc)
94 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Patura microplus maro deschis FIEN, 150x200 cm
In stoc
(10 buc)
73 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
145 Lei
–20 %
Set 3 bucati rafturi de perete TAYLOR SONOMA
In stoc
(4 buc)
116 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior EMPARO 50x50 cm, vinoviu
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna decorativa rotunda LONNE 40 cm, verde
In stoc
(>10 buc)
40 Lei
Seturi avantajoase
63 Lei
–7 %
Set 2 buc perne de exterior TROPELIS 45x45 cm, bej
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
38 Lei
–15 %
Perna de exterior FERGUS 50x30 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior OLIVOR 45x45 cm, albastru
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior OLIVOR 45x45 cm, portocaliu
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna decorativa KJELD 45x45 cm, gri deschis
In stoc
(>10 buc)
40 Lei
Seturi avantajoase
63 Lei
–7 %
Set 2 buc perne de exterior CALINO 45x45 cm, gri inchis
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
Descriere detaliată a produsului
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 8596605043600 |
| Culoare: | Albastru |
| Dimensiuni perna: | 35 x 40 cm |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Material umplutura: | 100% poliester |
| Material exterior: | 100% bumbac |
| Latime: | 40 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Anti alergic: | Da |
| Lungime: | 35 cm |
| Motiv: | Flori |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Locatie: | Pentru interior |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)