Perna decorativa ALINA 45x45 cm, verde
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Materialul feței de pernă: 100% poliester
- Materialul umpluturii: 100% poliester
Culoare
- Verde
Dimensiuni
- Lățime: 45 cm
- Lungime: 45 cm
- Grosime: 8 cm
- Greutate: 0,46 kg
Specificații
- Față de pernă detașabilă și lavabilă cu închidere cu fermoar
- Umplutura face parte din pachet
- Temperatura recomandată de spălare 30–40 °C (conform etichetei producătorului)
- Nu albiți
- Nu uscați în uscător
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 8714503994415 |
| Culoare: | Verde |
| Dimensiuni perna: | 45 x 45 cm |
| Greutate: | 0,46 kg |
| Material umplutura: | 100% poliester |
| Latime: | 45 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 45 cm |
| Model: | Fara motiv |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Locatie: | Pentru interior |
| Materialul Husei: | 100% poliester |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)