Perna decorativa IMPRIME ALMA 40x40 cm, roz
Produse asociate
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
Perna decorativă MICKEY MOUSE 40x40 cm - mai multe culori
In stoc
(2 buc)
25 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
38 Lei
–15 %
Perna de exterior MILLY INDIGO 50x30 cm, cu model
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
Perna de exterior ELAROSA 45x45 cm, crem
In stoc
(>10 buc)
30 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
38 Lei
–15 %
Perna de exterior FERGUS 50x30 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
35 Lei
–8 %
Perna de calatorie MICKEY MOUSE 30x30 cm, alb
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
42 Lei
–40 %
Perna decorativa Craciun albastra
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
40 Lei
–2 %
Perna decorativa KITTY 45x45 cm, alba
In stoc
(>10 buc)
39 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
40 Lei
–2 %
Perna decorativa GIEL 45x45 cm, galbena
In stoc
(>10 buc)
39 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
40 Lei
–10 %
Perna decorativa MEX 45x45 cm, galben
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
40 Lei
–35 %
Perna decorativa RORY 45x45 cm, verde deschis
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
Seturi avantajoase
63 Lei
–7 %
Set 2 buc perne de exterior EMPARO 50x50 cm, visiniu
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
40 Lei
–10 %
Perna decorativa rotunda MATS 40 cm, albastra
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior LETORIN 45x45 cm, maro
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
40 Lei
–10 %
Perna decorativa RORY 45x45 cm, albă
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
Perna de exterior PLUSHIO 50x50 cm - mai multe variante
In stoc
(>10 buc)
39 Lei
Cod de reducere -15% "PRIMAVARA"
Perna decorativa rotunda LONNE 40 cm, verde
In stoc
(>10 buc)
40 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material husă: 100% bumbac
- Material umplutură: 100% poliester
Culoare
- Roz
- Verde
- Alb
Dimensiuni
- Lățime: 40 cm
- Lungime: 40 cm
- Grosime: 5 cm
- Greutate: 0,463 kg
Specificații
- Husă detașabilă și lavabilă cu închidere cu fermoar
- Umplutura este inclusă în pachet
- Temperatura recomandată pentru spălare 30 °C
- Nu albiți
- Nu uscați în uscător
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 3701461327923 |
| Culoare: | Roz, Verde |
| Dimensiuni perna: | 40 x 40 cm |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 0,463 kg |
| Material umplutura: | 100% poliester |
| Latime: | 40 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 40 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Locatie: | Pentru interior |
| Materialul Husei: | 100% bumbac |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)