Perna decorativa IMPRIME NOBALY 30x50 cm, gri
Produse asociate
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
21 Lei
–42 %
Prosoape LINIA 45x60 cm, set 3 buc - mai multe variante
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
168 Lei
–10 %
Scaun din plastic TREGO cu brate, albastru
In stoc
(>10 buc)
151 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
17 Lei
–47 %
Set din bumbac Napron 32x47 cm cu servetel 40x40 cm FOOD
In stoc
(>10 buc)
9 Lei
Noutăți
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
27 Lei
–29 %
Placa de servire EGGUNO 20x30 cm
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
42 Lei
–21 %
Fototapeta pentru usa JUNGLE BRIDGE 86x200 cm
In stoc
(>10 buc)
33 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
13 Lei
–38 %
Suport universal MIOBRILL 40 x 60 cm
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Etajere de perete VIREON maro, set 2 bucati
In stoc
(>10 buc)
33 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Decoratiune de perete JUDAS MEDAL Ø 58 cm
In stoc
(>10 buc)
67 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–40 %
Sort de talie joasa din piele ecologica GRILL AND SERVE, negru
In stoc
(>10 buc)
24 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
94 Lei
–10 %
Set de cutite SOLA KNIFE in bloc de lemn, 6 bucati
In stoc
(>10 buc)
84 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Borcan cu capac din bambus si pai PALM 400 ml
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
14 Lei
–42 %
Solnita si piperul din otel inoxidabil SALPE 7 cm - mai multe culori
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
115 Lei
–5 %
Cană termică cu pai TERMOS 1000 ml, gri
In stoc
(>10 buc)
109 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material husă: 100% bumbac
- Material umplutură: 100% poliester
Culoare
- Gri
Dimensiuni
- Lățime: 30 cm
- Lungime: 50 cm
- Grosime: 10 cm
- Greutate: 0,451 kg
Detalii
- Husă detașabilă și lavabilă cu închidere cu fermoar
- Umplutura este inclusă în pachet
- Temperatura recomandată pentru spălare 30 °C
- Nu înălbi
- Nu usca în uscător
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 3701461336123 |
| Culoare: | Gri |
| Dimensiuni perna: | 30 x 50 cm |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 0,451 kg |
| Material umplutura: | 100% poliester |
| Latime: | 30 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 50 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Locatie: | Pentru interior |
| Materialul Husei: | 100% bumbac |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)