Perna decorativa IMPRIME TILAK 30x50 cm, colorata
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material husa: 100% bumbac
- Material umplutură: 100% poliester
Culoare
- Roșu
- Albastru
Dimensiuni
- Lățime: 30 cm
- Lungime: 50 cm
- Grosime: 10 cm
- Greutate: 0,451 kg
Specificații
- Husă detașabilă și lavabilă cu fermoar
- Umplutura este inclusă în pachet
- Temperatura recomandată de spălare 30 °C
- Nu înălbi
- Nu usca în uscător
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 3701461330534 |
| Culoare: | Albastru, Rosie |
| Dimensiuni perna: | 30 x 50 cm |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 0,451 kg |
| Material umplutura: | 100% poliester |
| Latime: | 30 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 50 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Locatie: | Pentru interior |
| Materialul Husei: | 100% bumbac |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)