Perna decorativa IMPRIME TILAK 40x40 cm, colorata
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material husă: 100% bumbac
- Material umplutură: 100% poliester
Culoare
- Roșu
- Albastru
Dimensiuni
- Lățime: 40 cm
- Lungime: 40 cm
- Grosime: 5 cm
- Greutate: 0,463 kg
Specificații
- Husă detașabilă și lavabilă cu închidere cu fermoar
- Umplutura este inclusă în pachet
- Temperatură recomandată pentru spălare 30 °C
- Nu albiți
- Nu uscați în uscător
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 3701461330527 |
| Culoare: | Albastru, Rosie |
| Dimensiuni perna: | 40 x 40 cm |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 0,463 kg |
| Material umplutura: | 100% poliester |
| Latime: | 40 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 40 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Locatie: | Pentru interior |
| Materialul Husei: | 100% bumbac |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)