Perna decorativa NANCY 45x45 cm, gri
Produse asociate
Reduceri
38 Lei
–15 %
Perna de exterior MILLY INDIGO 50x30 cm, cu model
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Reduceri
39 Lei
–7 %
Perna de exterior MADISON ECO 50x50 cm, portocalie
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Reduceri
42 Lei
–9 %
Perna de exterior SOPHIE ROZ 50x50 cm, bej
In stoc
(9 buc)
38 Lei
Reduceri
40 Lei
–5 %
Perna decorativa TAFFY 45x45 cm, gri
In stoc
(>10 buc)
38 Lei
63 Lei
–11 %
Set 2 buc perne de exterior CALINO 45x45 cm, albastru-verde
In stoc
(>10 buc)
56 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husa: 100% bumbac
- Umplutura: 100% poliester
Dimensiuni
- Latime: 45 cm
- Lungime: 45 cm
- Inaltime: 8 cm
- Greutate: 480 g
Execuţie
- Temperatura de spalare recomandata 30 °C
- A nu se folosi înălbitor
- Nu uscați în mașină
- Închidere cu fermoar
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 8714503975407 |
| Culoare: | Gri |
| Dimensiuni perna: | 45 x 45 cm |
| Greutate: | 0,3 kg |
| Material umplutura: | Poliester |
| Latime: | 45 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 45 cm |
| Motiv: | Culoare solida |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Locatie: | Pentru interior |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)