Perna decorativa NEXIRO 45x45 cm, maro
Produse asociate
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna de exterior ELAROSA 45x45 cm, crem
In stoc
(>10 buc)
30 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna decorativă MICKEY MOUSE 40x40 cm - mai multe culori
In stoc
(7 buc)
25 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
73 Lei
–6 %
Perna decorativa din catifea SANTA CLAUS, rosie
In stoc
(10 buc)
68 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior VELPARDO 45x45 cm, colorată
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
39 Lei
–7 %
Perna de exterior MADISON CHECK 50x50 cm, gri
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna decorativa TAFFY 45x45 cm, maro
In stoc
(>10 buc)
40 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna decorativa pentru copii DINOSAURS
In stoc
(>10 buc)
69 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–35 %
Perna decorativa rotunda MATS 40 cm, roz
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–35 %
Perna decorativa RORY 45x45 cm, verde inchis
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna decorativa din catifea NANOU 45x45 cm, verde
In stoc
(3 buc)
40 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
38 Lei
–15 %
Perna de exterior MILLY INDIGO 50x30 cm, cu model
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Seturi avantajoase
63 Lei
–7 %
Set 2 buc perne de exterior CALINO 45x45 cm, gri inchis
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–10 %
Perna decorativa rotunda DORA 45 cm, gri
In stoc
(9 buc)
36 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–35 %
Perna decorativa RORY 45x45 cm, verde deschis
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
42 Lei
–14 %
Perna de exterior SOPHIE YELLOW 50x50 cm, bej
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Materialul husei: 100% poliester
- Materialul umpluturii: 100% poliester
Culoare
- Maro
Dimensiuni
- Lățime: 45 cm
- Lungime: 45 cm
- Grosime: 8 cm
- Greutate: 550 g
Specificații
- Husă detașabilă și lavabilă cu închidere cu fermoar
- Umplutura este inclusă în pachet
- Temperatura recomandată pentru spălare 30 °C
- Nu înălbiți
- Nu uscați în uscător
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 8714503974011 |
| Culoare: | Maro |
| Dimensiuni perna: | 45 x 45 cm |
| Greutate: | 0,55 kg |
| Material umplutura: | Poliester |
| Latime: | 45 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 45 cm |
| Motiv: | Model |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Locatie: | Pentru interior |
| Materialul Husei: | Poliester |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)