Perna decorativa ROMEO HEART 45x45 cm, bej
Produse asociate
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
38 Lei
–15 %
Perna de exterior MILLY INDIGO 50x30 cm, cu model
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
Perna de exterior ELAROSA 45x45 cm, crem
In stoc
(>10 buc)
30 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
38 Lei
–15 %
Perna de exterior FERGUS 50x30 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Perna de calatorie MICKEY MOUSE 30x30 cm, alb
In stoc
(>10 buc)
35 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
42 Lei
–40 %
Perna decorativa Craciun albastra
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior CALINO 45x45 cm, verde albastru
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior EMPARO 50x50 cm, portocaliu
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Reduceri
40 Lei
–32 %
Perna decorativa GRANJA 50x50 cm, roz
In stoc
(>10 buc)
27 Lei
Reduceri
40 Lei
–32 %
Perna decorativa KELLA 45x45 cm, maronie
In stoc
(>10 buc)
27 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Seturi avantajoase
78 Lei
–7 %
Set 2 buc perne de exterior MADISON ECO 50x50 cm, portocaliu
In stoc
(>10 buc)
72 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
31 Lei
–9 %
Perna de exterior OLIVOR 45x45 cm, portocaliu
In stoc
(>10 buc)
28 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Perna decorativa CATY 45x45 cm, gri deschis
In stoc
(>10 buc)
40 Lei
Reduceri
40 Lei
–35 %
Perna decorativa NESSA 45x45 cm, gri
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
39 Lei
–7 %
Perna de exterior MADISON CHECK 50x50 cm, gri
In stoc
(5 buc)
36 Lei
Reduceri
Cod de reducere -15% "MAI15"
40 Lei
–10 %
Perna decorativa RORY 45x45 cm, albă
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Materialul husei: 100% poliester
- Materialul umpluturii: 100% poliester
Culoare
- Bej (taupe)
Dimensiuni
- Lățime: 45 cm
- Lungime: 45 cm
- Greutate: 0,46 kg
Specificații
- Husă detașabilă și lavabilă cu închidere cu fermoar
- Umplutura este inclusă în pachet
- Temperatură recomandată pentru spălare 30–40 °C (conform etichetei producătorului)
- Nu albi
- Nu usca în uscător
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 8714503999496 |
| Culoare: | Bej |
| Dimensiuni perna: | 45 x 45 cm |
| Greutate: | 0,46 kg |
| Material umplutura: | 100% poliester |
| Latime: | 45 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 45 cm |
| Model: | Fara motiv |
| Forma mobilierului: | Inima |
| Locatie: | Pentru interior |
| Materialul Husei: | 100% poliester |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)