Perna decorativa ROMIE 40x60 cm, roz prafuit
Produse asociate
63 Lei
–11 %
Set 2 buc perne de exterior CALINO 45x45 cm, albastru-verde
In stoc
(>10 buc)
56 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
42 Lei
–14 %
Perna de exterior SOPHIE YELLOW 50x50 cm, bej
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Seturi avantajoase
63 Lei
–7 %
Set 2 buc perne de exterior CALINO 45x45 cm, gri deschis
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna decorativa rotunda TUFO 45 cm, gri
In stoc
(>10 buc)
40 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna de exterior CALINO 45x45 cm, gri deschis
In stoc
(>10 buc)
31 Lei
Seturi avantajoase
84 Lei
–7 %
Set 2 buc perne de exterior GRAVES 50x50 cm, galben
In stoc
(>10 buc)
78 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–32 %
Perna decorativa NEXIRO 45x45 cm, maro
In stoc
(>10 buc)
27 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna decorativa rotunda DORA 45 cm, galbena
In stoc
(>10 buc)
40 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
38 Lei
–15 %
Perna de exterior FERGUS 50x30 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
31 Lei
–6 %
Perna de exterior TROPALA 45x45 cm, colorat.
In stoc
(>10 buc)
29 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna decorativă MICKEY MOUSE 40x40 cm - mai multe culori
In stoc
(7 buc)
25 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–35 %
Perna decorativa WESS 45x45 cm, gri
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna decorativa din catifea in forma de funda BOWERY, rosie
In stoc
(1 buc)
69 Lei
Seturi avantajoase
63 Lei
–7 %
Set 2 buc perne de exterior EMPARO 50x50 cm, gri deschis
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Material capac: 100% poliester
- Material de umplutură: 100% poliester
Culoare
- Trandafir vechi
Dimensiuni
- Latime: 40 cm
- Lungime: 60 cm
- Greutate: 750 g
Execuţie
- Husa detasabila si lavabila cu inchidere cu fermoar
- Temperatura de spalare recomandata 30 °C
- A nu se folosi înălbitor
- Nu uscați în mașină
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 8714503972635 |
| Culoare: | Roz |
| Dimensiuni perna: | 40 x 60 cm |
| Material umplutura: | Poliester |
| Latime: | 40 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 60 cm |
| Motiv: | Culoare solida |
| Forma mobilierului: | Rectangular |
| Locatie: | Pentru interior |
| Materialul Husei: | Poliester |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)