Perna de scaun OMBRE 38x38 cm, gri
Produse asociate
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
21 Lei
–42 %
Prosoape LINIA 45x60 cm, set 3 buc - mai multe variante
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
168 Lei
–10 %
Scaun din plastic TREGO cu brate, albastru
In stoc
(>10 buc)
151 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
17 Lei
–47 %
Set din bumbac Napron 32x47 cm cu servetel 40x40 cm FOOD
In stoc
(>10 buc)
9 Lei
Noutăți
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
27 Lei
–29 %
Placa de servire EGGUNO 20x30 cm
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
42 Lei
–21 %
Fototapeta pentru usa JUNGLE BRIDGE 86x200 cm
In stoc
(>10 buc)
33 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
13 Lei
–38 %
Suport universal MIOBRILL 40 x 60 cm
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Etajere de perete VIREON maro, set 2 bucati
In stoc
(>10 buc)
33 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Decoratiune de perete JUDAS MEDAL Ø 58 cm
In stoc
(>10 buc)
67 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
40 Lei
–40 %
Sort de talie joasa din piele ecologica GRILL AND SERVE, negru
In stoc
(>10 buc)
24 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
94 Lei
–10 %
Set de cutite SOLA KNIFE in bloc de lemn, 6 bucati
In stoc
(>10 buc)
84 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Borcan cu capac din bambus si pai PALM 400 ml
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
14 Lei
–42 %
Solnita si piperul din otel inoxidabil SALPE 7 cm - mai multe culori
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
115 Lei
–5 %
Cană termică cu pai TERMOS 1000 ml, gri
In stoc
(>10 buc)
109 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husă: Polibumbac
- Umplutură: 100% umplutură din spumă poliuretanică (molitan)
Culoare
- Gri
- Verde
- Roz
Dimensiuni
- Lățime: 38 cm
- Lungime: 38 cm
- Înălțime: 8 cm
- Greutate: 0,545 kg
Specificații
- Șnururi practice pentru fixare de spătar
- Crește confortul și asigură moliciune la ședere
- Previne pătrunderea rapidă a frigului
- Protecție împotriva murdăririi și uzării mobilierului
- La utilizare în exterior, protejați perna de ploaie și lumină solară directă
- Temperatura recomandată pentru spălare 30 °C (conform etichetei producătorului)
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne pentru scaune |
|---|---|
| EAN: | 3210804883045 |
| Culoare: | Gri |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 0,545 kg |
| Material umplutura: | spuma |
| Latime: | 38 cm |
| Inaltime: | 8 cm, Inalt |
| Lungime: | 38 cm |
| Motiv: | Model |
| Atasare: | Snur |
| Dimensiune: | 38 x 38 cm |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Materialul Husei: | Polibumbac |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)