Perna de scaun OMBRE 38x38 cm, gri
Související produkty
Detailní popis produktu
Material
- Husă: 100% bumbac
- Umplutură: 80% bumbac și 20% poliester
Culoare
- Gri
- Verde
- Roz
Dimensiuni
- Lățime: 38 cm
- Lungime: 38 cm
- Înălțime: 5 cm
- Greutate: 0,545 kg
Detalii
- Șnururi practice pentru fixare de spătar
- Crește confortul și asigură moliciune la ședere
- Previne pătrunderea rapidă a frigului
- Protecție împotriva murdăririi și uzurii mobilierului
- La utilizarea în exterior, perna trebuie protejată de ploaie și lumina directă a soarelui
- Nu uscați în uscător
- Nu înălbiți
- Nu călcați
- Nu curățați chimic
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Perne pentru scaune |
|---|---|
| EAN: | 3210804883045 |
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 0,545 kg |
| Material umplutura: | 80% bumbac | 20% poliester |
| Latime: | 38 cm |
| Inaltime: | 5 cm, Joasa |
| Lungime: | 38 cm |
| Motiv: | Model |
| Atasare: | Snur |
| Dimensiune: | 38 x 38 cm |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Materialul Husei: | 100% bumbac |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)