Perna pentru scaun BOUTON 38x38 cm, gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husă: Polibumbac
- Umplutură: 100% umplutură din spumă poliuretanică (molitan)
Culoare
- Gri
Dimensiuni
- Lățime: 38 cm
- Lungime: 38 cm
- Înălțime: 6 cm
- Greutate: 0,545 kg
Specificații
- Șnururi practice pentru prindere de spătar
- Mărește confortul și asigură moliciune la ședere
- Previne penetrarea rapidă a frigului
- Protecție împotriva murdăririi și uzurii mobilierului
- La utilizarea în aer liber, protejați perna de ploaie și de lumina directă a soarelui
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne pentru scaune |
|---|---|
| EAN: | 3210803698015 |
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 0,545 kg |
| Material umplutura: | spuma |
| Latime: | 38 cm |
| Inaltime: | 6 cm, Inalt |
| Lungime: | 38 cm |
| Motiv: | Model |
| Atasare: | Snur |
| Dimensiune: | 38 x 38 cm |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Materialul Husei: | Polibumbac |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)