Poncho de plaja BUTTERFLY SPARKLE colorat 80x145 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibră
Culoare
- Albastru
- Verde
Dimensiuni
- Lungime: 145 cm
- Lățime: 80 cm
Specificații
- Glugă practică și capse pe laterale
- Ideal pentru plajă sau piscină
- Material moale și antialergic
- Temperatura recomandată pentru spălare maxim 40 °C
- La primul spălat este necesar să se spele separat
- Pentru o delicatețe și absorbție de lungă durată, nu se recomandă folosirea balsamului
Vara în semn de relaxare
Porniți în aventura verii cu poncho-ul care combină stilul, practicitatea și confortul. Indiferent dacă vă îndreptați spre plajă, piscină sau o vacanță la mare, acest articol va deveni partenerul dumneavoastră de neînlocuit. Datorită microfibrei moi și croielii istețe cu glugă, vă va proteja de soare și vânt și va asigura o uscare rapidă. Momentele de vară merită să fie fără griji – și exact astfel vă va ajuta acest poncho să le creați.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Poncha |
|---|---|
| EAN: | 5906679812461 |
| Culoare: | Verde, Albastru, Colorat |
| Material: | Microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,3 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Inchidere: | Cu capse |
| Executie: | Multicolore |
| Lungime: | 145 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Dimensiune: | 80 x 145 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)