Prosop NORIELLE 70x140 cm alb, 100% bumbac
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 400 g/m2
Culoare
- Alb
Dimensiune
- 70 x 140 cm
Specificații
- Fără bordură
- Cu etichetă, poate fi utilizată ca agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură scăzută
- Călcare la temperatură medie
- Nu înălbiți, nu curățați chimic
- Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru o durabilitate îndelungată a moliciunii, catifelării și absorbției, nu este recomandată utilizarea balsamului de rufe
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mari Norielle |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 400 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Greutate: | 0,2 kg |
| Model: | Fara motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 70 x 140 cm |
| Uscarea in uscatorul: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)