Prosop Classic 50 x 100 cm purpuriu, 100% bumbac
Produse asociate
13 Lei
–38 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm purpuriu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
26 Lei
–26 %
Prosop Classic 50 x 100 cm mov, 100% bumbac
Evaluarea medie a produsului este 4,0 din 5 stele.
In stoc
(8 buc)
19 Lei
45 Lei
–15 %
Prosop Classic 70 x 140 cm purpurova, 100% bumbac
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
38 Lei
26 Lei
–26 %
Prosop Classic 50 x 100 cm albastru inchis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
26 Lei
–26 %
Prosop Classic 50 x 100 cm portocaliu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
26 Lei
–26 %
Prosop Classic 50 x 100 cm verde deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
26 Lei
–26 %
Prosop Classic 50 x 100 cm verde inchis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
26 Lei
–26 %
Prosop Classic 50 x 100 cm gri inchis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
26 Lei
–26 %
Prosop Classic 50 x 100 cm gri deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 400 g/m2
Culoare
- Purpuriu
Dimensiune
- 50 x 100 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare într-o uscătorie la temperatură medie
- Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru o moliciune și absorbție de durată, nu este recomandat să folosiți balsam
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici Classic |
|---|---|
| EAN: | 8594157754272 |
| Culoare: | Purpuriu |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 400 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Greutate: | 0,2 kg |
| Model: | Fara motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 50 x 100 cm |
| Pret: | Leftine pana la 30 Lei |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)