Prosop NORIELLE 50x90 cm verde, 100% bumbac
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 400 g/m2
Culoare
- Verde
Dimensiune
- 50 x 90 cm
Specificații
- Fără bordură
- Cu etichetă, poate fi folosită ca agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură scăzută
- Călcare la temperatură medie
- Nu înălbi, nu curăța chimic
- Nu spăla cu articole care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru o moliciune și o finețe de durată nu este recomandat să se utilizeze balsam de rufe
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici Norielle |
|---|---|
| EAN: | 8595693217511 |
| Culoare: | Verde |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 400 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Greutate: | 0,2 kg |
| Model: | Fara motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 50 x 90 cm |
| Uscarea in uscatorul: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)