Prosop CLYR 50x100 cm crem, 100% bumbac
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 500 g/m2
Culoare
- Crem / smântâniu
Dimensiune
- 50 x 100 cm
Specificații
- Cu bordură
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 40 °C
- Uscare în uscător la temperatură scăzută
- Călcare la temperatură medie
- Nu înălbi, nu curăța chimic
- Nu spăla cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru moliciune, finețe și absorbție durabile, nu este recomandat să folosești balsam
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici |
|---|---|
| EAN: | 8719023515744 |
| Culoare: | Crem |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 500 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,25 kg |
| Model: | Fara motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 50 x 100 cm |
| Uscarea in uscatorul: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)