Prosop CLYR 50x100 cm gri inchis, 100% bumbac
Produse asociate
Noutăți
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Lumanari LED tip lumanare de ceai in forma de inima HEARTS, set 6 bucati
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
14 Lei
–7 %
Difuzor aroma cu betisoare TERRAPUR LEMON 90 ml
In stoc
(>10 buc)
13 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Parfum pentru rufe AMARELLA COLAVERA 500 ml
In stoc
(>10 buc)
27 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Parfum de rufe AMARELLA CLASSIC concentrat 250 ml
In stoc
(>10 buc)
31 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
14 Lei
–14 %
Set 2 suporturi pentru lumanari din ceramica IDEAS 4 SEASONS, neagra
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Uscator lichid spray AMARELLA FLORALIS 500 ml
In stoc
(>10 buc)
17 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
12 Lei
–8 %
Repelent cu ultrasunete pentru tantari pentru priza GRUNDIG
In stoc
(>10 buc)
11 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
23 Lei
–17 %
Prosop CARRARA 60x100 cm gri deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
355 Lei
–41 %
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
In stoc
(>10 buc)
206 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Cuier de perete PIANO HANGER 45,5x11 cm, gri-negru
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Raft telescopic pentru baie BLAKO, alb
In stoc
(>10 buc)
134 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
73 Lei
–13 %
Geanta cosmetica WASHBAG set 3 buc, neagra
In stoc
(>10 buc)
63 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
33 Lei
–3 %
Organizator pentru cosmetice DELUXA ø 23 cm, transparent
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 500 g/m2
Culoare
- Gri închis
Dimensiune
- 50 x 100 cm
Specificații
- Cu bordură
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură joasă
- Călcat la temperatură medie
- Nu înălbi, nu curăța chimic
- Nu spălați cu articole care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru o finețe, delicatețe și absorbție de durată, nu se recomandă utilizarea balsamului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici |
|---|---|
| EAN: | 8719023540982 |
| Culoare: | Gri |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 500 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Greutate: | 0,25 kg |
| Model: | Fara motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 50 x 100 cm |
| Uscarea in uscatorul: | Da |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)