Prosop LINEA 50x100 cm albastru, 100% bumbac
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 400 g/m²
Culoare
- Albastru
Dimensiune
- 50 x 100 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max la 60 °C, călcare până la 180 °C
- Pentru a menține moliciunea și absorbția de lungă durată, nu se recomandă utilizarea balsamului de rufe
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici |
|---|---|
| EAN: | 8592050036297 |
| Culoare: | Albastru |
| Material: | Bumbac |
| Gramaj: | 400 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Greutate: | 0,23 kg |
| Executie: | Monocrom |
| Model: | Cu motiv |
| Dimensiune: | 50 x 100 cm |
| Seturi: | Bucati |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)