Prosoapa de plaja XXL cu uscare rapida HELMORA albastru-alb 150 x 210 cm, 100% microfibra
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibra absorbantă
- Greutate: 250 gsm
Dimensiune
- 150 × 210 cm (toleranță ± 3 %)
Specificații și întreținere
- Material catifelat cu absorbție ridicată, care, de asemenea, se usucă rapid
- Motiv elegant marinar
- Dimensiune extra mare pentru confort maxim la plajă, șezlong și relaxare lângă apă
- Rezistent la nisip
- Ideal pentru călătorii
- Temperatură recomandată de spălare până la 40 °C
- Nu albiți, nu curățați chimic
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape Plaja |
|---|---|
| EAN: | 5902311489459 |
| Culoare: | Alb, Albastru |
| Material: | 100% microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,45 kg |
| Tip: | Prosoape |
| Executie: | Multicolore |
| Model: | Cu motiv |
| Dimensiune: | 150 x 210 cm |
| Uscare rapida: | Uscare rapida |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)