Prosop de plaja XL cu uscare rapida ZEBRINA colorat 100 x 180 cm, 100% microfibra
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibra absorbantă
- Greutate specifică: 250 gsm
- Greutate: 450 g
Dimensiune
- 100 × 180 cm (toleranță ± 3 %)
Specificatii și întreținere
- Material moale cu absorbție ridicată care se usucă rapid
- Imprimare distinctă cu motiv zebra, foarte realistă
- Motiv elegant și atemporal
- Suficient spațiu pentru a sta comod pe plajă și pe șezlong (100 × 180 cm)
- Rezistent la nisip
- Ideal pentru călătorii
- Temperatura de spălare recomandată până la 40 °C
- Fără înălbire, nu curățați chimic
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape Plaja |
|---|---|
| EAN: | 5906679842307 |
| Culoare: | Colorat |
| Material: | 100% microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,45 kg |
| Tip: | Prosoape |
| Executie: | Multicolore |
| Model: | Cu motiv |
| Dimensiune: | 100 x 180 cm |
| Uscare rapida: | Uscare rapida |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)