Prosop XXL de plaja cu uscare rapida SHELL GEM albastra 150 x 210 cm, 100% microfibra
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% microfibră absorbantă
- Greutate: 250 gsm
Dimensiuni
- 150 × 210 cm (toleranță ± 3 %)
Specificații și întreținere
- Material moale cu absorbție ridicată, care se usucă rapid
- Motiv distinctiv de țestoasă de mare
- Motiv elegant și atemporal
- Dimensiune extra mare pentru confort maxim pe plajă, șezlong sau relaxare lângă apă
- Rezistent la nisip
- Ideal pentru călătorii
- Temperatura recomandată de spălare de până la 40 °C
- A nu se albi, a nu se curăța chimic
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape Plaja |
|---|---|
| EAN: | 5902311489961 |
| Culoare: | Albastru |
| Material: | 100% microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,45 kg |
| Tip: | Prosoape |
| Executie: | Multicolore |
| Model: | Cu motiv |
| Dimensiune: | 150 x 210 cm |
| Uscare rapida: | Uscare rapida |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)