Prosoape TESSARO 50x70 cm, 5 bucati
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 80 g/m2
Culoare
- Gri
- Alb
Dimensiuni
- Lungime: 70 cm
- Lățime: 50 cm
Detalii
- Pachetul include 5 bucăți de prosoape cu diferite modele
- Prosoapele sunt dotate cu agațători pentru suspendare
- Temperatura recomandată pentru spălare 40-60 °C (conform etichetei producătorului)
- Spălare cu detergenți pentru rufe colorate
- Uscare în aer sau în mașina de uscat
- Necesită călcare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape si manusi de bucatarie |
|---|---|
| EAN: | 0710535827743 |
| Culoare: | Alb, Gri |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 80 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 - 60 °C |
| Latime: | 50 cm |
| Lungime: | 70 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Dimensiune: | 50 x 70 cm |
| Pret: | Leftine pana la 30 Lei |
| Seturi: | Seturi |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)