Prosop medical MEDI 50 x 100 cm, 100% bumbac
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac în țesătură keprové
- Greutate: 220 g/m2
Culoare
- Alb
Dimensiune
- 50 x 100 cm
- Greutate: 125 g
Specificații
- Cu cârlig
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 90 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru a menține pe termen lung finețea, moliciunea și absorbția, nu este recomandat să folosiți balsam
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape |
|---|---|
| EAN: | 8594157750588 |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 220 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 90 °C |
| Greutate: | 0,125 kg |
| Model: | Fara motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 50 x 100 cm |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)