Prosop copii Bella maro deschis 30x50 cm, 100% bumbac
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 450 g/m2
Culoare
- Maro deschis
Dimensiune
- 30 x 50 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu agățător
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- A nu se spăla cu articole vestimentare care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru o delicatețe, finețe și absorbție de lungă durată, nu este recomandat să folosiți balsam de rufe
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici |
|---|---|
| EAN: | 8596605049343 |
| Culoare: | Maro |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 450 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Model: | Fara motiv, Motiv pentru copii |
| Dimensiune: | 30 x 50 cm |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)