Protectie saltea impermeabila matlasata din jersey BEDLOCK 180 x 200 cm
Produse asociate
Reduceri
86 Lei
–56 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm gri deschis
In stoc
(>10 buc)
37 Lei
86 Lei
–50 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
43 Lei
86 Lei
–30 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 90 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
60 Lei
129 Lei
–23 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 180 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
99 Lei
107 Lei
–24 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 140 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
81 Lei
49 Lei
–8 %
Protectie de saltea impermeabila din frote GUARD 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
45 Lei
118 Lei
–23 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 160 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
90 Lei
86 Lei
–13 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 120 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
74 Lei
75 Lei
–24 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 80 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
57 Lei
81 Lei
–11 %
Protectie de saltea impermeabila din frote GUARD 180 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
72 Lei
Cod de reducere -10% "LENJERIEDEPAT"
86 Lei
–17 %
Protectie saltea impermeabila FROTIR 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
71 Lei
129 Lei
–8 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 200 x 220 cm
In stoc
(>10 buc)
118 Lei
Protectie saltea impermeabila matlasata din jersey BEDLOCK 140 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
60 Lei
215 Lei
–24 %
Protectie pentru saltea cu doua straturi - TOPPER 140 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
162 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Suprafață: 100% microfibra
- Partea superioară: Jersey
- Partea inferioară: 100% acoperire poliuretanică
- Partea laterală: 100% poliester - jersey
Dimensiune
- 180 x 200 cm
Informații suplimentare
- Marginile sunt cusute cu tricot jersey poliester cu elastic pe tot conturul protectorului
- Se spală la 40 °C
- Potrivită pentru saltele cu înălțimea de până la 20 cm
- Potrivit pentru unități de cazare
- Protejează salteaua împotriva murdăriei
- Tratament antibacterian și antifungic impermeabil, dar respirabil
- Fixare ușoară pe saltea
- Protejează împotriva acarienilor
- Hipoalergenic
- Elimină mirosurile
- Nu curge
Parametri suplimentari
| Categorie: | Protectii pentru saltea |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Dimensiuni saltea: | 180 x 200 cm |
| Material: | 100% microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Latime: | 180 cm |
| Fara calcare: | Da |
| Intinzatoare: | Da |
| Lungime: | 200 cm |
| Impermeabilitate: | Impermeabila |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)