Protectie saltea impermeabila matlasata din jersey din jersey BEDLOCK 160 x 200 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Suprafață: 100% microfibra
- Partea superioară: Jersey
- Partea inferioară: 100% acoperire poliuretan
- Partea laterală: 100% poliester - jersey
Dimensiune
- 160 x 200 cm
Informații suplimentare
- Finisat cu jersey din poliester cu elastic de-a lungul întregului perimetru al protectorului
- Spălare la 40 °C
- Destinat saltelelor de până la 20 cm înălțime
- Potrivit pentru unități de cazare
- Protejează salteaua împotriva murdăriei
- Impermeabil, dar cu tratament antibacterian și antifungic respirabil
- Fixare ușoară pe saltea
- Protejează împotriva acarienilor
- Hipoalergenic
- Elimină mirosurile
- Nu curge
Parametri suplimentari
| Categorie: | Protectii pentru saltea |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Dimensiuni saltea: | 160 x 200 cm |
| Material: | 100% microfibra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Latime: | 160 cm |
| Fara calcare: | Da |
| Intinzatoare: | Da |
| Lungime: | 200 cm |
| Impermeabilitate: | Impermeabila |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)