Raft depozitare baie BISEA cu 3 rafturi
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- MDF: alb
- Bambus lăcuit: natural
Dimensiuni
- Latime: 30 cm
- Adâncime: 37 cm
- Inaltime: 98 cm
- Greutate: 5 kg
Detalii
- 3 rafturi
- Se livreaza dezasamblat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Rafturi pentru baie |
|---|---|
| EAN: | 3560238928240 |
| Culoare: | Alb |
| Material: | Bambus, MDF |
| Greutate: | 5 kg |
| Latime: | 30 cm |
| Inaltime: | 89 cm |
| Adancime: | 37 cm |
| Spatiu de depozitare: | Cu rafturi, Spatiu de depozitare deschis |
| Tipul de locatie: | Pe picioare |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)