Tocator de lemn pentru servire TAPAS 45x19,7 cm
Produse asociate
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
86 Lei
–32 %
Perna matlasata Premium 70 x 90 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
58 Lei
Reduceri
21 Lei
–42 %
Prosoape LINIA 45x60 cm, set 3 buc - mai multe variante
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Reduceri
64 Lei
–62 %
Cearsaf jersey cu elastic gri deschis, 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
24 Lei
Reduceri
86 Lei
–56 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm gri deschis
In stoc
(>10 buc)
37 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
86 Lei
–30 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 90 x 200 cm
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
60 Lei
86 Lei
–50 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
43 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
99 Lei
–2 %
Pilota 4 anotimpuri matlasata 140 x 200 cm cu perna BASIC 70x90 cm
In stoc
(>10 buc)
97 Lei
Preț foarte scăzut
86 Lei
–46 %
Cearsaf Jersey cu elastic 180 x 200 cm alb
In stoc
(>10 buc)
46 Lei
Reduceri
64 Lei
–67 %
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
21 Lei
Reduceri
64 Lei
–64 %
Cearsaf jersey de culoare nisipie 90 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEK"
129 Lei
–23 %
Protectie saltea impermeabila matlasata 180 x 200 cm
In stoc
(>10 buc)
99 Lei
Reduceri
64 Lei
–59 %
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm albastru deschis
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Reduceri
32 Lei
–18 %
Cearsaf Frotir cu elastic 90x200 cm gri inchis
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bambus: natural
Dimensiuni
- Lățime: 45 cm
- Înălțime: 1,2 cm
- Lungime: 19,7 cm
- Greutate: 0,6 kg
Specificații
- Orificiu practic pentru agățare
- Ideal pentru servirea brânzeturilor, cărnii la grătar, cârnaților
- Recomandăm spălarea manuală
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier si accesorii de bucatarie |
|---|---|
| EAN: | 3560239303435 |
| Culoare: | Bej |
| Material: | Bambus |
| Greutate: | 0,6 kg |
| Latime: | 1,2 cm |
| Inaltime: | 19,7 cm |
| Lungime: | 45 cm |
| Forma mobilierului: | Dreptunghiular |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)