Sezlong de plaja in rulou CALUT DE MARE CU CORALI 148x52 cm, albastru
Produse asociate
Cod de reducere -10% "MINUS10"
964 Lei
–26 %
Scaun suspendat gri TROPIKAL cu suport si perna gri Cu suport
In stoc
(>10 buc)
704 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
241 Lei
–37 %
Scaun din plastic negru KATO
In stoc
(>10 buc)
150 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
3 + 1
de la 29 Lei până la –13 %
Perna scaun mustar ENDRE - mai multe dimensiuni
In stoc
(>10 buc)
de la 25 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Set de servire pentru tapas URBAN OASIS 4 buc colorat
In stoc
(>10 buc)
27 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
17 Lei
–47 %
Set din bumbac Napron 32x47 cm cu servetel 40x40 cm FOOD
In stoc
(>10 buc)
9 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
73 Lei
–12 %
Proiector laser LED cu efect rotativ LUMINEO 9 functii, negru
In stoc
(3 buc)
64 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
14 Lei
–7 %
Perie pentru curatarea gratarului BBQ MOOD 3v1
In stoc
(3 buc)
13 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Ghiveci metalic cu suport MATHY 13x18 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
20 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna de exterior BRUNARIA 45x45 cm, colorat
In stoc
(>10 buc)
31 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
31 Lei
–48 %
Sticla metalica pentru copii GLAM 500 ml roz
In stoc
(>10 buc)
16 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
35 Lei
–8 %
Perna de calatorie MICKEY MOUSE 30x30 cm, alb
In stoc
(>10 buc)
32 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
23 Lei
–8 %
Minge de neopren pentru apa SUBMARINE ø 17 cm, galben
In stoc
(>10 buc)
21 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 52% poliester
- 48% bumbac
- Partea de jos: folie PVC
- Umplutură: spumă PU
Dimensiune
- Lățime: 52 cm
- Lungime: 148 cm
- Înălțime: 1,5 cm
Specificății
- Extensibil
- Rulabil într-o ruladă
- Proprietăți izolante bune, izolează de frig și umiditate
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaun de plaja |
|---|---|
| EAN: | 8592050020722 |
| Culoare: | Albastru |
| Material: | Tesatura, 52% poliester | 48% bumbac |
| Greutate: | 2 kg |
| Material umplutura: | Spuma poliuretanica |
| Latime: | 52 cm |
| Inaltime: | 1,5 cm |
| Lungime: | 148 cm |
| Destinatie: | Pentru plaja |
| Pliabil: | Pliabil |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)