Sezlong de plaja KOTVICKY 137x49 cm, rosu si alb
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 52% poliester
- 48% bumbac
- Partea inferioară: folie PVC
- Umplutură: spumă PU
Dimensiune
- Lățime: 49 cm
- Lungime: 137 cm
- Înălțime: 2 cm
Specificații
- Pliabil
- Pliere în formă de geantă cu mânere
- Bune proprietăți de izolare, izolează de frig și umiditate
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaun de plaja |
|---|---|
| EAN: | 8596605040760 |
| Culoare: | Alb, Albastru, Rosie |
| Material: | Tesatura, 52% poliester | 48% bumbac |
| Material umplutura: | Spuma poliuretanica |
| Latime: | 49 cm |
| Inaltime: | 2 cm |
| Lungime: | 137 cm |
| Destinatie: | Pentru plaja |
| Pliabil: | Pliabil |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)