Sezlong gradina rabatabil RESTY pliabil, gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Construcție: Oțel
- Împletitură: Oxford 600D
- Căptușeală: Poliester
Culoare
- Construcție: Bej
- Căptușeală: Gri
Dimensiuni
- Lungime: 153 cm
- Lățime: 61 cm
- Dimensiuni căptușeală: 140 x 52 x 6 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg
- Greutate: 6 kg
- Greutate căptușeală: 0,9 kg
- Diametru tuburi construcție: 25 mm / 19 mm
Specificații
- Lehátko confortabil cu opțiuni de ședere și întins
- Complet pliabil pentru călătorii ușoare
- Construcție solidă din oțel
- Împletitură din poliester rezistent
- Căptușeală confortabilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaun de plaja |
|---|---|
| EAN: | 5907335202923 |
| Culoare: | Gri, Bej |
| Material: | Otel, Poliester |
| Greutate: | 6 kg |
| Latime: | 61 cm |
| Lungime: | 153 cm |
| Marime: | Pentru o persoana |
| Picioare: | Cu picioare |
| Capacitate de incarcare: | 120 kg |
| Captuseal: | Cu captuseala |
| Copertina: | Fara copertina |
| Cotiere: | Cu cotiere |
| Destinatie: | Pentru plaja |
| Material de constructie: | Otel |
| Materialul Husei: | Tesatura impermeabila |
| Pliabil: | Pliabil |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)